• TICKET

Presidency of The Republic of Türkiye, Directorate of National Palaces

DUYURU (24.01.2022)

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı'na bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alımına ilişkin Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden elektronik ortamda Teknisyen, Tekniker, Destek Personeli (Şoför), Diğer Teknik Hizmet Personeli (el Dekoru) ve Restoratör unvanları ile Mezkûr Kanun’un 4/D maddesine göre sürekli işçi kadroları için yapılan başvurulara ilişkin değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Değerlendirme sonuçlarına, Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden adayların e- Devlet şifresi ile erişim sağlanabilmektedir.

Başvurusu onaylanan adaylar, Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden e-Devlet şifresi ile giriş yaparak sistem üzerinde yer alan “Başvurularım” kısmından ilgili ilanı görüntüleyebilmektedir.

Başvuru şartlarını sağlamayan adaylar ile KPSS puan sıralamasına giremediği için başvurusu iptal edilen adaylar ise “İptal edilen başvurularım” kısmında yer alan “Durum” hanesinden başvuru iptal sebebini görebilmektedir.

“Aday KPSS puan sıralamasına giremedi” yazısının altında yer alan “?” (soru işareti) ne tıklandığında adayın KPSS puan sıralamasında kaçıncı sırada yer aldığı öğrenilebilmektedir.

 

İlanen duyurulur.