• TICKET

Presidency of The Republic of Türkiye, Directorate of National Palaces

DUYURU (14.01.2022)

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı'na bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere, 657 sayılı Kanunu'nun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel pozisyonunda Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Müze Görevlisi, Büro Görevlisi, Bilgisayar Mühendisi, Çözümleyici ve Temizlik Görevlisi(Destek Personeli) unvanları için yapılan başvurulara ilişkin değerlendirme sonuçlarına yapılan itirazlar Sınav Komisyonu tarafından değerlendirilmiştir. Sınav Komisyonu Kararına göre sınava çağırılmaya hak kazanan adayların başvuruları onaylanmıştır.

Başvurusu onaylanan adaylar, Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesinden e-Devlet şifresi ile giriş yaparak sistem üzerinde yer alan “Başvurularım” kısmından ilgili ilanı görüntüleyebilmektedir.

Başvuru şartlarını sağlamayan adaylar ile KPSS puan sıralamasına giremediği için başvurusu iptal edilen adaylar ise “İptal edilen başvurularım” kısmında yer alan “Durum” hanesinden başvuru iptal sebebini görebilmektedir.

“Aday KPSS puan sıralamasına giremedi” yazısının altında yer alan “?” (soru işareti) ne tıklandığında adayın KPSS puan sıralamasında kaçıncı sırada yer aldığı öğrenilebilmektedir.

 

İlanen duyurulur.